Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță, service și suport tehnic pentru echipamentele hardware SEAP
- Număr anunț
- SCN1095352
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- ITPS SRL (CUI 17236996)
- Cod CPV
- 72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520.000 RON
- Valoare atribuită
- 795.136,41 RON
- Data publicării
- 20.10.2021 14:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1064492
- Termen limită
- 01.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127931
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1127931.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- MODEL ACORD CADRU.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SUB.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITPS SRL CUI RO 17236996
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TREND IMPORT-EXPORT SRL CUI 6705477
Valoare atribuită
795.136,41 RON
din 520.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro