Atribuită Anunț de participare

Contract de furnizare "Infrastructura de retea (switch)"

Număr anunț
CN1035961
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050.000 RON
Valoare atribuită
1.050.000 RON
Data publicării
20.10.2021 13:10
Anunț de atribuire
CAN1067965
Termen limită
22.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 206-535687
Documentație de atribuire
DF1127707

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.050.000 RON Adjudecat: 1.050.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Switch nivel 3 Dell EMC Networking N3248TE-ON 965.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 1.050.000 RON
2 Switch FO nivel 3 Dell EMC Networking Dell EMC Switch S4128T-ON 85.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

1.050.000 RON

din 1.050.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.