Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

Distinctii militare (semne onorifice)

Număr anunț
CN1035978
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
COMGAR INTERNATIONAL SRL (CUI 8096966)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812.800 RON
Valoare atribuită
1.540.880 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
20.10.2021 13:10
Anunț de atribuire
CAN1071559
Termen limită
03.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 206-535619
Documentație de atribuire
DF1127700

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.540.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Semn onorific “În Serviciul Patriei XX” ofițer (argint) și cutie COMGAR International S.R.L. 1.540.880 RON
2 Semn onorific “În Serviciul Patriei XXV” ofițer (argint) și cut…

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
S&G COMERCIAL SRL CUI RO 14793844
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.540.880 RON

din 1.812.800 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 271.920 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.