Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Furnizare fișete metalice
- Număr anunț
- SCN1095344
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 122.000 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2021 12:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1069461
- Termen limită
- 01.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127936
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_fisete-semnat.doc.p7m
- Caiet de sarcini_fisete-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1127936.pdf
- FORMULARE - IPJ CARAS-SEVERIN-semnat.docx.p7m
- Model Contract IPJ CS - furnizare fisete-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Valoare atribuită
122.000 RON
din 126.050,42 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 4.050,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.