Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat

Contract de furnizare 4 autoturisme noi

Număr anunț
SCN1095327
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
MOTOR GRUP SRL (CUI 6634937)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.478,98 RON
Valoare atribuită
282.220,03 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
20.10.2021 09:51
Anunț de atribuire
SCNA1061791
Termen limită
04.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127967

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOTOR GRUP SRL CUI RO 6634937

Valoare atribuită

282.220,03 RON

din 297.478,98 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 15.258,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.