Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Elaborarea expertizei tehnice, a auditului energetic și a Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenții, la obiectivul de investiții: ”Reabilitarea și modernizarea Liceului Tehnologic Agricol, Bistrița”
- Număr anunț
- SCN1095322
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- PROCAD BUSINESS SRL (CUI 27339670)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.029,08 RON
- Valoare atribuită
- 168.178 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2021 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1065581
- Termen limită
- 04.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127996
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Exp Teh, audit energ, DALI-Liceul Agricol-signed.pdf
- CF Liceul AGRICOL -1-signed.pdf
- CF Liceul AGRICOL -PAD-signed.pdf
- C.U. Lic.Agricol- ACHIZ.SERV.PROIECTARE-signed.pdf
- FisaDate_DF1127996.pdf
- Formulare -Exp teh, aud energ,DALI documentatie Liceul Agricol.doc.p7s
- Model de contract-Liceul Agricol.doc.p7s
- Tema de proiectare-Liceul Agricol-signed.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCAD BUSINESS SRL CUI 27339670
Subcontractanți 1
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SC BEMEL AG SRL CUI 30160658
Subcontractanți 1
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Valoare atribuită
168.178 RON
din 177.029,08 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 8.851,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.