Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia „Modernizarea sistemului de iluminat stradal in Comuna Scheia, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1095312
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHEIA (CUI 4327421)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.166.220,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.157.025,43 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2021 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1067595
- Termen limită
- 05.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110956
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
1.157.025,43 RON
din 1.166.220,81 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 9.195,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.