Atribuită
Anunț de participare
Servicii de colectare si transport deseuri menajere de pe raza comunei Tudor Vladimirescu, judetul Galati
- Număr anunț
- SCN1095310
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Furnizor / câștigător
- LEONMAR SRL (CUI 15724745)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 20.10.2021 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1060601
- Termen limită
- 27.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEONMAR SRL CUI 15724745
Valoare atribuită
44.000 RON
din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro