Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare asfalt tip BAPC 16, BAPC 8

Număr anunț
SCN1095306
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI 32158131)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512.000 RON
Valoare atribuită
511.600 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.10.2021 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1062301
Termen limită
28.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127894

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

511.600 RON

din 512.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.