- Număr anunț
- CN1042243
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.400 RON
- Valoare atribuită
- 377.052,80 RON
- Data publicării
- 05.05.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1081373
- Termen limită
- 16.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 089-240421
- Documentație de atribuire
- DF1145937
Documente
Documentația de atribuire
- 3 FORMULARE SI MODELE.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- FisaDate_DF1145937.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
377.052,80 RON
din 230.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro