Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Achiziția serviciilor de înregistrare sistematică, avand ca obiect sectoare cadastrale în cadrul Comunei Simian în cadrul proiectului ”Programul National de cadastru si carte funciara a lucrarilor de inregistrare sistematica de unitati administrative-teritoriale pentru sectoare cadastrale”
- Număr anunț
- SCN1095451
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
- Furnizor / câștigător
- TOMO LADISLAU - TOPOGRAF (CUI 33929544)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 158.630,40 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2021 12:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1063098
- Termen limită
- 03.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128129
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOMO LADISLAU - TOPOGRAF CUI 33929544
Valoare atribuită
158.630,40 RON
din 160.000 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 1.369,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.