Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE COMBUSTIBIL TERMIC LICHID PENTRU WELLNESS CENTER PRAID SRL
- Număr anunț
- CN1042206
- Autoritate contractantă
- SC WELLNESS CENTER PRAID SRL (CUI RO34441109)
- Cod CPV
- 09211800-9 · Uleiuri minerale si preparate din petrol (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.808.554 RON
- Valoare atribuită
- 1.807.680 RON
- Data publicării
- 05.05.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1084023
- Termen limită
- 06.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 089-239994
- Documentație de atribuire
- DF1145724
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
1.807.680 RON
din 1.808.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro