Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Lucrari de executie foraje de mica adancime
- Număr anunț
- SCN1095393
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- GEOPROB-RPD S.R.L. (CUI 31331756)
- Cod CPV
- 45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 347.900 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2021 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1069175
- Termen limită
- 08.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128055
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOPROB-RPD S.R.L. CUI RO 31331756
Valoare atribuită
347.900 RON
din 350.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.