Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare piese de schimb pentru analizatoare de alcool și pentru analizatoare pentru detecția drogurilor din salivă
- Număr anunț
- SCN1095590
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 31711500-8 · Piese pentru asamblari electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381.731,50 RON
- Valoare atribuită
- 855.651 RON
- Data publicării
- 22.10.2021 14:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1063003
- Termen limită
- 01.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128407
Documente
Documentația de atribuire
- anexa nr. 4 la acordul cadru-semnat.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1128407.pdf
- Model ACORD CADRU-semnat.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT-semnat.docx.p7s
- Sectiunea V Formulare si modele-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 855.651 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese de schimb pentru Alcotest 7410 plus COM | — | DRAEGER ROMANIA 3 contracte | 243.007 RON |
| DRAEGER ROMANIA · contract 620.974 · 01.03.2022 | 87.092 RON | |||
| DRAEGER ROMANIA · contract 622661 · 09.08.2022 | 75.594 RON | |||
| DRAEGER ROMANIA · contract 600.569 · 03.12.2021 | 80.321 RON | |||
| 2 | Piese de schimb pentru Alcotest 7410 plus RS RO | — | DRAEGER ROMANIA | 9.207 RON |
| 3 | Piese de schimb comune Alcotest 74I0PLUS RS RO şi 7410 plus COM | — | DRAEGER ROMANIA 3 contracte | 564.715 RON |
| DRAEGER ROMANIA · contract 600.569 · 03.12.2021 | 215.036 RON | |||
| DRAEGER ROMANIA · contract 621652 · 06.04.2022 | 15.600 RON | |||
| DRAEGER ROMANIA · contract 623.336 · 18.11.2022 | 334.079 RON | |||
| 4 | Piese de schimb pentru Alcotest 7510 | — | DRAEGER ROMANIA | 38.722 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
855.651 RON
din 381.731,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro