Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,4% sub estimat
Servicii de asistenţă vamală, servicii de transport intern şi international, servicii de transport special/agabaritic/periculos, inclusiv asigurarea mărfurilor pentru SN Nuclearelectrica SA – sucursala CNE Cernavodă
- Număr anunț
- SCN1095588
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- VRK EXPEDITIONS SRL (CUI 11577994)
- Cod CPV
- 79223000-3 · Servicii de comisionar in vama (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970.078,62 RON
- Valoare atribuită
- 189.845 RON 80,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2021 14:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1064605
- Termen limită
- 09.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128411
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VRK EXPEDITIONS SRL CUI RO11577994
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AIR & SEA CONTAINER SHIPPING SRL CUI 16463958
Valoare atribuită
189.845 RON
din 970.078,62 RON estimat
80,4%
Adjudecat la 19,6% din estimat · economie 780.233,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.