Anulată Anunț de participare

Furnizare carburant

Număr anunț
CN1042269
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
05.05.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1092595
Termen limită
06.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 089-240389
Documentație de atribuire
DF1145769

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.600.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 VRAC 960.000 RON Anulat
2 CARD 640.000 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.