Atribuită Anunț de participare

Echipamente pentru FACULTATEA DE MEDICINA GENERALA –5 LOTURI

Număr anunț
CN1036057
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.821.100 RON
Valoare atribuită
1.867.350 RON
Data publicării
22.10.2021 13:10
Anunț de atribuire
CAN1068655
Termen limită
22.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 207-540859
Documentație de atribuire
DF1128011

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 1.821.100 RON Adjudecat: 1.867.350 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf MODEL 1; 590.000 RON
2 Ecograf MODEL 2 190.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 780.000 RON
3 Turn LAPAROSCOPIC 588.200 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 588.000 RON
4 SIMULATOR 352.900 RON TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 352.900 RON
5 Simulator avansat pentru auscultaţie 100.000 RON MEDIMPACT SRL 146.450 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.867.350 RON

din 1.821.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.