Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat
Servicii de intocmire documentatii tehnice in vederea atestarii /reatestarii instalatiilor tehnice care functioneaza in atmosfere potential explozive
- Număr anunț
- CN1042263
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.186 RON
- Valoare atribuită
- 36.600 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2022 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1082184
- Termen limită
- 06.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141922
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Valoare atribuită
36.600 RON
din 41.186 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 4.586 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.