Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Contract de furnizare echipamente/dispozitive medicale

Număr anunț
CN1042255
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.894.962 RON
Valoare atribuită
1.809.833 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
05.05.2022 19:01
Anunț de atribuire
CAN1083831
Termen limită
08.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 089-240257
Documentație de atribuire
DF1145851

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL CORP SRL CUI RO 10770287
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TEHNICAL DENT S.R.L. CUI RO 11758273
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.809.833 RON

din 1.894.962 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 85.129 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.