Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Servicii de cosire și îndepărtare a vegetației în scopul prevenirii incendiilor în stațiile electrice din gestiunea UTT Sibiu

Număr anunț
CN1042258
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
ECOINSTAL URBAN SRL (CUI 37832080)
Cod CPV
77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533.874 RON
Valoare atribuită
469.870,40 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
04.05.2022 09:16
Anunț de atribuire
CAN1089250
Termen limită
07.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145874

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
S.A.V.E.T. CUI 2112190547

Valoare atribuită

469.870,40 RON

din 533.874 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 64.003,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.