Atribuită
Anunț de participare
APARATURA MEDICALA NEURO – LOT 1 - 2
- Număr anunț
- CN1036139
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232.800 RON
- Valoare atribuită
- 232.700 RON
- Data publicării
- 22.10.2021 08:00
- Anunț de atribuire
- CAN1074035
- Termen limită
- 26.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128030
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 232.800 RON Adjudecat: 232.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM DOPLER TRANSPORTABIL | 76.000 RON | ASCO 90 | 76.000 RON |
| 2 | ECOCARDIOGRAF | 156.800 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 156.700 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASCO 90 SRL CUI RO 1568271
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
232.700 RON
din 232.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro