Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare Laptop tip 1
- Număr anunț
- CN1042331
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.271.862,54 RON
- Data publicării
- 05.05.2022 17:39
- Anunț de atribuire
- CAN1088555
- Termen limită
- 06.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1146175
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 la caietul de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1146175.pdf
- Sectiunea III - Caiet de sarcini_Laptop tip 1.doc.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni pentru candidati-ofertanti_Laptop tip 1.doc.p7s
- Sectiunea IV - Model Acord cadru + model contract subsecvent.doc.p7s
- Sectiunea V - Modele formulare_Laptop tip 1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLANCO RETAIL SA CUI RO 27698631
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
1.271.862,54 RON
din 648.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro