Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Lucrari de executie pentru refacere sistem de management al traficului la obiectivul “ Cresterea mobilitatii urbane prin fluidizarea traficului auto pe Soseaua Mihai Bravu, de la intersectia cu Str. Baba Novac pana la intersectia cu Str. Penes Curcanul”
- Număr anunț
- SCN1095690
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- ALTIMATE S.A. (CUI 33870323)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.485.989,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.430.603,04 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2021 17:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1063854
- Termen limită
- 10.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128554
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1128554.pdf
- Formular de propunere tehnica-semnat-semnat.docx.p7s
- FORMULARE-semnat-semnat.doc.p7s
- Memoriu tehnic-Referat-Caiet Sarcini-Lista cantitati-diagrama-semnat.pdf.p7s
- Planse A0-compressed-semnat.pdf.p7s
- Planse A3-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
Valoare atribuită
1.430.603,04 RON
din 1.485.989,69 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 55.386,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.