Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,3% sub estimat

Acord-cadru de achizitie publica de dezinfectanti-PRODUS DETERGENT DEZINFECTANT PENTRU PREDEZINFECTIA PRIN IMERSIE INSTRUMENTAR FAZA I

Număr anunț
CN1036225
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256.800 RON
Valoare atribuită
122.400 RON 52,3% sub estimat
Data publicării
25.10.2021 14:43
Anunț de atribuire
CAN1091527
Termen limită
02.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1128342

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

122.400 RON

din 256.800 RON estimat 52,3%

Adjudecat la 47,7% din estimat · economie 134.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.