- Număr anunț
- SCN1095663
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.670 RON
- Valoare atribuită
- 5.670 RON
- Data publicării
- 25.10.2021 14:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1062345
- Termen limită
- 04.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128488
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANINOASA-TIM SRL CUI RO 5188127
Valoare atribuită
5.670 RON
din 5.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro