Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de furnizare incaltaminte de serviciu D.S. Botosani
- Număr anunț
- CN1036205
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PIETA SRL (CUI 6582480)
- Cod CPV
- 18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234.510 RON
- Valoare atribuită
- 234.390 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2021 09:41
- Anunț de atribuire
- CAN1071522
- Termen limită
- 29.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128307
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BOCANCI.COM S.R.L. CUI RO43675710
Valoare atribuită
234.390 RON
din 234.510 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.