Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

ACHIZITIE PRODUSE AGROALIMENTARE

Număr anunț
SCN1095771
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152.838 RON
Valoare atribuită
143.773,80 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
26.10.2021 13:37
Anunț de atribuire
SCNA1061686
Termen limită
02.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1128525

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

143.773,80 RON

din 152.838 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 9.064,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.