Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat

Servicii de întreținere a sistemelor de prelucrare bagaje, usi automate, usi sectionale existente la Aeroportul Internațional Bucuresti-Băneasa Aurel Vlaicu

Număr anunț
CN1042351
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.656.813,78 RON
Valoare atribuită
940.400 RON 79,8% sub estimat
Data publicării
08.05.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1089027
Termen limită
29.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 091-251833
Documentație de atribuire
DF1146251

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

940.400 RON

din 4.656.813,78 RON estimat 79,8%

Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 3.716.413,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.