Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
ACHIZITIONARE AUTOBASCULANTA PENTRU PRIMARIA COMUNEI BISTRITA BARGAULUI, JUDETUL BISTRITA NASAUD
- Număr anunț
- SCN1095902
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- MHS TRUCK & BUS SRL (CUI 21570837)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605.983 RON
- Valoare atribuită
- 598.400 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2021 18:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1064364
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128950
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK & BUS SRL CUI RO 21570837
Subcontractanți 1
MHS TRUCK SERVICE SRL CUI RO33935139
Valoare atribuită
598.400 RON
din 605.983 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 7.583 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.