Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
FURNIZARE TRACTOR CU REMORCA SI ATASAMENTE DE LUCRU
- Număr anunț
- SCN1095899
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
- Furnizor / câștigător
- WYLZE LOGISTIK SRL (CUI 11021882)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514.914,47 RON
- Valoare atribuită
- 488.900 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2021 18:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1062086
- Termen limită
- 08.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128947
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WYLZE LOGISTIK SRL CUI RO 11021882
Valoare atribuită
488.900 RON
din 514.914,47 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 26.014,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.