Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI - APĂRĂRI MALURI AMONTE MAL STÂNG SI MAL DREPT, POD ACCES INCINTĂ MĂNĂSTIREA ALMAȘ, COMUNA GÂRCINA, JUDEȚUL NEAMȚ
- Număr anunț
- SCN1095896
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- ROGLAS IND SRL (CUI 15727903)
- Cod CPV
- 45243510-0 · Diguri de aparare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638.654,49 RON
- Valoare atribuită
- 599.100,62 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2021 17:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1069126
- Termen limită
- 12.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128952
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini_Lucrari_ANAP- - gircina-gabioane.pdf.p7s
- 03.1 - anexa CS - PTH scrise verificat - final.pdf.p7s
- 04_1. Formulare_ANAP- - gircina-gabioane.docx.p7s
- 04_2. Formular_Propunere tehnica - Lucrari- gircina-gabioane.docx.p7s
- 5. draft contract - - gircina-gabioane.docx.p7s
- FisaDate_DF1128952.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROGLAS IND SRL CUI RO 15727903
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KAPITAN CONSTRUCT SRL CUI 8662879
Terți susținători 1
XILOPAL SRL CUI 5994687
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
C-ON TRUST ENGINEERING SRL CUI RO 21475452
Valoare atribuită
599.100,62 RON
din 638.654,49 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 39.553,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.