Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,9% sub estimat
EXECUTIE SISTEME DETECTIE INCENDIU, CONFORM PROIECT COD CPV 45312100-8
- Număr anunț
- SCN1095873
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
- Cod CPV
- 45312100-8 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647.000 RON
- Valoare atribuită
- 143.000,66 RON 77,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2021 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1064870
- Termen limită
- 11.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128761
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 647.000 RON Adjudecat: 143.000,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Executie sisteme detectie incendiu pentru locatiile din Timisoa… | 221.000 RON | T.M.G.-CONPREST | 143.000,66 RON ↓35,3% |
| 2 | Executie sisteme detectie incendiu pentru locatiile din Lugoj, … | 426.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
T.M.G.- CONPREST SRL CUI RO 6826223
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTAL PROTECT SRL CUI RO 15529264
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KEYSTONE-TEXTEL SRL CUI RO 1807476
Valoare atribuită
143.000,66 RON
din 647.000 RON estimat
77,9%
Adjudecat la 22,1% din estimat · economie 503.999,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.