Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
Servicii privind dezvoltarea unui sistem informatic integrat pentru gestionarea activităţii aparatului tehnic şi de relaţionare cu alte instituţii/organizaţii din interiorul şi din afara sistemului judiciar CSMapp în cadrul proiectului “Consolidarea capacităţii organizaţionale şi administrative a Consiliului Superior al Magistraturii” Cod SIPOCA/MySMIS nr. 760/135225)
- Număr anunț
- CN1042395
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- TRENCADIS CORP SRL (CUI 20415754)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.996.742,46 RON
- Valoare atribuită
- 6.201.600 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1088339
- Termen limită
- 20.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 091-250868
- Documentație de atribuire
- DF1146264
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
Subcontractanți 1
CONNECTIONS CONSULT S.A. CUI RO17753763
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
6.201.600 RON
din 6.996.742,46 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 795.142,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.