Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,4% sub estimat
Elaborarea Studiului de Fezabilitate pentru obiectivul de investiții „ Construire patinoar artificial”
- Număr anunț
- SCN1095838
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- ARTEHNIS SRL (CUI 18287343)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 228.124 RON 22,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2021 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1071072
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128740
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si factori de ev.pdf.p7s
- FisaDate_DF1128740.pdf
- Formulare - .doc.p7s
- Model contract Construire patinoar artificial.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Subcontractanți 6
ACA ZOORK PROJECT CUI 37836928
ACSA PROIECT SRL CUI RO3221138
BLUEPRINT PROJECTS SRL CUI 35701746
NORTH-BEST SRL CUI RO 13888300
RC GEOPROIECT SRL-D CUI 35197917
SERVCAD-EXPERT SRL CUI 35819491
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BB&ASOCIATII DESIGN SRL CUI 15463313
Terți susținători 1
TECON SRL CUI RO 3458151
Subcontractanți 1
MC GENERAL CONSTRUCT ALFA SRL CUI 36254204
Valoare atribuită
228.124 RON
din 294.117,65 RON estimat
22,4%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 65.993,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.