Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

“Reactivi si consumabile de laborator-10 loturi”

Număr anunț
CN1042380
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177.829,02 RON
Valoare atribuită
169.601,13 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
08.05.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1083877
Termen limită
08.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 091-249882
Documentație de atribuire
DF1146204

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

169.601,13 RON

din 177.829,02 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 8.227,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.