Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat

RULMENTI, CURELE, COLIERE , INELE ETANSARE

Număr anunț
CN1042483
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
AS INDUSTRIAL SA (CUI 12427375)
Cod CPV
44440000-6 · Paliere de rulare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.561,22 RON
Valoare atribuită
113.831,28 RON 17,8% sub estimat
Data publicării
10.05.2022 10:29
Anunț de atribuire
CAN1094499
Termen limită
15.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146308

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 113.831,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paliere de rulare ( rulmenti ) AS INDUSTRIAL S.A. 70.594,08 RON
2 Curele de transmisie din cauciuc S.C. PRIMAGRA S.R.L. S.R.L. 26.818,20 RON
3 Cotituri, profile T si accesorii de tevarie MESSYSTECH S.R.L. 16.419 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

113.831,28 RON

din 138.561,22 RON estimat 17,8%

Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 24.729,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.