Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

ACORD-CADRU DE FURNIZARE PRODUSE ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTE - 4 LOTURI - 36 LUNI-MAI 2022

Număr anunț
CN1042471
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
446.940 RON
Valoare atribuită
375.520 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
12.05.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1085127
Termen limită
26.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 093-253498
Documentație de atribuire
DF1146453

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 446.940 RON Adjudecat: 375.520 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU INSTRUMENTAR, CARE NU SUPORT… 97.200 RON
2 DETERGENT – DEZINFECTANT ENZIMATIC PENTRU INSTRUMENTAR, FOLOSIT… 149.040 RON
3 SAPUN ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA SI CHIRURGICALA A … 56.700 RON SANTOMED IMPEX 232.420 RON
4 DETERGENT – DEZINFECTANT PULBERE, CONCENTRAT, PENTRU SPALAREA –… 144.000 RON ECOLAB 143.100 RON ↓0,6%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

375.520 RON

din 446.940 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 71.420 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.