Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,9% sub estimat

Furnizare echipamente IT Lot 1 – Stații de lucru , Lot 2 – Imprimantă alb/negru color , Lot 3 – Scanare ,Lot 4- Multifuncționale

Număr anunț
CN1042470
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.704.768 RON
Valoare atribuită
218.671 RON 91,9% sub estimat
Data publicării
12.05.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1086154
Termen limită
20.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 093-253619
Documentație de atribuire
DF1146556

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 2.704.768 RON Adjudecat: 218.671 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Statii de lucru 847.545 RON Anulat
2 Imprimante(alb/negru si color) 274.008,40 RON SKY GROUP 218.671 RON ↓20,2%
3 Scanare 752.286,60 RON Anulat
4 Multifuncționale 830.928 RON Anulat

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKY GROUP SRL CUI RO 16365631
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

218.671 RON

din 2.704.768 RON estimat 91,9%

Adjudecat la 8,1% din estimat · economie 2.486.097 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.