Atribuită
Anunț de participare
Salubrizare Statia CF Ploiesti Sud
- Număr anunț
- CN1042475
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- OZON SERV SRL (CUI 14779130)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.038.585,60 RON
- Data publicării
- 10.05.2022 09:23
- Anunț de atribuire
- CAN1084877
- Termen limită
- 09.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1146521
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Contract Acord Cadru.PDF.p7s
- Contract subsecvent la acordul cadru.PDF.p7s
- FisaDate_DF1146521.pdf
- Formulare - Salubrizare statia CF Ploiesti Sud.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OZON SERV SRL CUI 14779130
Valoare atribuită
1.038.585,60 RON
din 520.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro