Atribuită
Anunț de participare
Reactivi si consumabile compatibile cu Analizorul de markeri cardiaci si sepsis Pathfast
- Număr anunț
- CN1042461
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.835.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.835.000 RON
- Data publicării
- 12.05.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082801
- Termen limită
- 14.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 093-253501
- Documentație de atribuire
- DF1146494
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
5.835.000 RON
din 5.835.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro