Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

servicii de reparație sistem electrono-optic FLIR Ultra Force Leo-ll Model A5-2 pentru elicopterele de tip EC-135P2 din dotarea Unitatii Speciale de Aviatie București

Număr anunț
CN1042459
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
AIRBUS HELICOPTERS ROMANIA S.A. (CUI 14403216)
Cod CPV
50210000-0 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru aeronave si pentru alte echipamente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990.000 RON
Valoare atribuită
986.550 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
12.05.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1085044
Termen limită
20.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 093-255437
Documentație de atribuire
DF1146490

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

986.550 RON

din 990.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.450 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.