Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții „Construire Complex sportiv, sat Hemeius, comuna Hemeius, judetul Bacau”
- Număr anunț
- SCN1095950
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- HENTZA BUSINESS SRL (CUI 38395463)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.819.901,49 RON
- Valoare atribuită
- 5.618.838,49 RON
- Data publicării
- 28.10.2021 12:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1066302
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114736
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HENTZA BUSINESS SRL CUI 38395463
Asociați 1
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
Subcontractanți 3
AGATUL INSTAL SRL CUI RO23517015
EQUILIBRIA S.R.L. CUI 40681718
ILIUŢĂ IFELECTRIC S.R.L. CUI 38587833
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PROFESIONAL SMART CONSTRUCT S.R.L. CUI RO35181732
Asociați 1
ROMART ASIST SRL CUI RO34998852
Subcontractanți 6
BEKER DESIGN S.R.L. CUI 22800764
ELECTRO BENCONS SRL CUI RO 11824865
EVO SECURITY BUSINESS TEAM SRL CUI 36667952
MAGNUM CONSTRUCT PROIECT S.R.L. CUI RO39520432
SSAB-AG S.A. CUI RO 2816022
SERVAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 35211337
Valoare atribuită
5.618.838,49 RON
din 4.819.901,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro