Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE COMBUSTIBIL TERMIC LICHID TIP MOTORINA

Număr anunț
SCN1095927
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280.000 RON
Valoare atribuită
460.800 RON
Data publicării
28.10.2021 09:12
Anunț de atribuire
SCNA1063434
Termen limită
08.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1128869

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

460.800 RON

din 280.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.