Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
servicii TOTAL PRINT MANAGEMENT
- Număr anunț
- SCN1095919
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 242.400 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2021 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1062655
- Termen limită
- 04.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1128811
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
XEROSERVICE SRL CUI RO 13875660
Valoare atribuită
242.400 RON
din 260.000 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 17.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.