Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
REABILITARE TROTUARE STR. BOGDAN VODA (CALEA FERATA - INTERSECTIE STR. MIHAI VITEAZUL, PARTEA STANGA SI PARTEA DREAPTA) MUN. RADAUTI, JUD. SUCEAVA
- Număr anunț
- SCN1096078
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- LODOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 30227073)
- Cod CPV
- 45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.125 RON
- Valoare atribuită
- 449.051,17 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2021 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1063038
- Termen limită
- 16.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129124
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LODOR CONSTRUCT S.R.L. CUI RO30227073
Valoare atribuită
449.051,17 RON
din 450.125 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.073,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.