Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat

Achiziția a două (2) servere și a unui (1) sistem de stocare NAS, în cadrul proiectului: „O primărie mai aproape de oameni la doar un click distanţă", cod SIPOCA 661/cod MySMIS 128825

Număr anunț
CN1036398
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.500 RON
Valoare atribuită
113.322 RON 25,2% sub estimat
Data publicării
29.10.2021 14:39
Anunț de atribuire
CAN1070929
Termen limită
02.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129236

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

113.322 RON

din 151.500 RON estimat 25,2%

Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 38.178 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.