Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,2% sub estimat

Furnizare echipamente IT și pachet licențe (licențe de tip Office, Sistem de operare, Licență antivirus) în vederea implementării proiectului „Parteneriat activ în combaterea excluziunii și sărăciei în comunitatea, marginalizată din Municipiul Caracal„, Cod SMIS: 149193

Număr anunț
SCN1096044
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Ionita Asan Caracal (CUI 4550023)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.333,11 RON
Valoare atribuită
63.334 RON 59,2% sub estimat
Data publicării
29.10.2021 09:50
Anunț de atribuire
SCNA1063794
Termen limită
22.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129076

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 155.333,11 RON Adjudecat: 63.334 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tablete 77.142,60 RON UNION CO 52.428 RON ↓32,0%
2 Echipamente IT 66.677,19 RON Anulat
3 Pachet licente 11.513,32 RON UNION CO 10.906 RON ↓5,3%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

63.334 RON

din 155.333,11 RON estimat 59,2%

Adjudecat la 40,8% din estimat · economie 91.999,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.