Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Servicii de curatenie cu personal ingrijitor la subunitati ale DEER - Sucursala Focsani
- Număr anunț
- CN1036375
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446.920 RON
- Valoare atribuită
- 363.591,36 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2021 09:05
- Anunț de atribuire
- CAN1077038
- Termen limită
- 07.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129021
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Valoare atribuită
363.591,36 RON
din 446.920 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 83.328,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.