Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Autovehicul specializat tip UNIMOG U 500 SECOND HAND, cu accesorii: Freză de zăpadă, cu melc elicoidal transversal, lățime 2,4 m, Lamă plug VARIO, TIP ,,V, Sărăriță cu bandă 2-4 mc
- Număr anunț
- SCN1096032
- Autoritate contractantă
- LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI RO10638988)
- Furnizor / câștigător
- LKW PKW OMNIBUS CENTER - BUCURESTI SRL (CUI 13670924)
- Cod CPV
- 34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.225 RON
- Valoare atribuită
- 322.000 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2021 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1062038
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129069
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LKW PKW OMNIBUS CENTER - BUCURESTI SRL CUI RO 13670924
Valoare atribuită
322.000 RON
din 324.225 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.225 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.