Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat
Executie lucrari MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA FELEACU, SAT GHEORGHIENI, JUDETUL CLUJ
- Număr anunț
- SCN1096021
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
- Furnizor / câștigător
- AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.124.286,91 RON
- Valoare atribuită
- 977.438,60 RON 13,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2021 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1067197
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129072
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 1
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NORD CONFOREST SA CUI RO 201900
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EUROBUSINESS CONTROL & CONSULT SRL CUI 23508696
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Valoare atribuită
977.438,60 RON
din 1.124.286,91 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 146.848,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.